Endovaskulaarne kirurgia

Goodman

Goodman Co., Ltd. tegeleb meditsiiniseadmete ja meditsiiniseadmete väljatöötamise, tootmise, impordi ja müügiga peamiselt kardioloogia valdkonnas Jaapanis. See pakub sekkuvaid kardioloogilisi tooteid, mis sisaldavad pärgarteri stente, hemostaatilisi ventiile, PTCA balloonkateetreid, trombi aspiratsiooni / seadme kohaletoimetamise kateetreid, trombi aspiratsioonikateetreid ja juhtkateetreid, samuti vaskulaarse juurdepääsu siirdeid. Ettevõte asutati 1975. aastal ja selle peakontor asub Jaapanis Nagoyas. Alates 8. märtsist 2013 tegutseb Goodman Co., Ltd. Nipro Corporationi tütarettevõttena.

ACIST

ACIST on teerajaja sekkumis- ja diagnostikatehnoloogiaettevõte, millel on täiustatud toodete portfell, sealhulgas maailma esimesed kiirvahetuse FFR ja kõrglahutusega IVUS süsteemid. Samuti on nad kardiovaskulaarse angiograafia täiustatud kontrastkujutise süsteemides ülemaailmne turuliider. Bracco kontserni osana saab ACIST kasu rahvusvahelise konglomeraadi ressurssidest, millel on laialdased teadmised laboritehnoloogia alal ja kes on pühendunud pidevale arengule.

Eucatech

Eucatech on Saksamaa tootja, mis asub Lõuna-Saksamaal Šveitsi ja Prantsusmaale. Spetsialiseerunud on kardiovaskulaarsete ja endovaskulaarsete toodete väljatöötamine, tootmine ja müük. Alates 1997. aastast pakume innovaatilisi stenttehnoloogiaid, spetsiaalseid bioloogilise katte kujundusi koos uudsete kardiovaskulaarsete ja endovaskulaarsete toodetega – valmistatud Saksamaal.

Asahi Intecc

Asahi Intecc töötab välja, toodab ja müüb mitmesuguseid kateetri raviks vajalikke meditsiiniseadmeid. Asahi Intecci juhtivad tooted on praegu mõeldud kardiovaskulaarsüsteemi jaoks, kuid ravipiirkonnad laienevad ka muudele aladele, nagu perifeersed vaskulaarsed (alajäsemed), kõhu- ja ajuveresooned .
Mõni neist toodetest on omandanud Jaapanis suured aktsiad ja aasta-aastalt hinnatakse maailmas rohkem. Jätkame uute tehnoloogiate ja toodete Jaapanis edukate juhtumite kaudu aktiivset arengut välismaal.